درباره ما

ابهر لیفتراک: وارد کننده، ارایه دهنده و فروشنده لیفتراک، مینی لودر، باتری، قطعات و تعمیرات تخصصی محصولات و قطعات.

ابهر لیفتراک با توجه به تیم و سیستم کاری خود تحقیقاتی گسترده در زمینه های کاری خود انجام داده و توانسته اطلاعات مثمر ثمری را در رابطه به بازار و محصولات جهانی و داخلی بدست آورد که این مسئله باعث شده است که از دیگر رقبا خود چند قدم جلوتر باشد، با قرارگیری سابقه کاری بسیار زیاد که طی سالیان متمادی به وجود آمده در کنار اطلاعات و دانش بدست آمده تجربه و تخصص بسیار بالایی در تمامی زمینه بوجود آورده که توسط آن بهترین خدمات را به همکاران و کاربران ارایه می کند.

واردات در ابهر لیفتراک به این گونه است که از برندهای معتبر و صاحب نام دنیا محصولاتی تهیه می شود (به صورت انبار) و یا محصولاتی را که مد نظر مشتری می باشد از بازارهای جهانی (به صورت واردات) یا داخلی تهیه و ارایه می دهد.

ابهر لیفتراک به غیر از واردات کالا کار فروش محصولات را هم انجام می دهد، به این گونه که هم از محصولات وارد شده از بازار جهانی و هم محصولات تولیدکنندگان داخلی تهیه کرده و به فروش می رساند.

مزیت همکاری و خرید از ابهر لیفتراک این است که شما قطعاً دیگر نگران اورجینال بودن محصول، قطعات یدکی، تعمیرات تخصصی و از دست دادن بودجه و وقت نمی باشید.

ابهر لیفتراک با محصولات کشورهایی چون آمریکا، ژاپن، آلمان، کره جنوبی، انگلستان، ایتالیا، سوئد، ایران، ترکیه و بلغارستان در زمینه واردات و فروش محصولات خارجی، تهیه و توزیع و فروش محصولات و ماشین آلات داخلی به همراه تمامی قطعات (محصولات خارجی و داخلی) کار می کند.

برندهایی که ابهر لیفتراک با آن ها کار می کند به شرح زیر می باشد:

محصولات کشور آمریکا: کاترپیلار (CATERPILLAR)، های استر (HYSTER)، آلیس کالمرز (ALLIS CHALMERS) و یال (YALE)

محصولات کشور ژاپن: تویوتا (TOYOTA)، کوماتسو (KOMATSU)، نیسان (NISSAN) و تی سی ام (TCM)

محصولات کشور آلمان: باس (BOSS)، اشتیل (STILL)، کلارک (CLARK)، یوهن ریچ (JUNGHEINRICH)، فن ویک (FENWICK) و اشتانباخ (STEINBOCK)

محصولات کشور کره جنوبی: هیوندا (HYUNDAI)

محصولات کشور انگلستان: لنسینگ (LANSING)

محصولات کشور ایتالیا: فیات-اُاِم (FIAT-OM)

محصولات کشور سوئد: ریچ تراک (RICH TRUCK BT)

محصولات کشور ایران: سهند (SAHAND)

محصولات کشور ترکیه: لیفتراک برقی ترک

محصولات کشور بلغارستان: بالکانکار (BALKANCAR)

که تیم ما شناخت بالایی بر تمامی این برندها، محصولاتشان، قطعات و تعمیرات آن ها دارد.

گستردگی کار ما باعث شده که پلن انتخابی (نمونه های انتخابی) وسیعی در اختیار مشتریان گذاشته شود که بهترین انتخاب را نسبت به نیاز خود داشته باشند و بتوانند که نیازهای خود را به بهترین شکل ممکن برطرف کنند.

و به جرأت میتوان گفت که این گستردگی کار ما مسبب این شده است که در تمامی زمینه های کاری تجربه، تنوع، تخصص، اطلاعات و دانش بسیار زیادی را کسب کنیم تا بتوانیم بهترین خدمات را به همکاران، کاربران و مشتریان خود ارایه دهیم.

ابهر لیفتراک همیشه بر آن بوده که بهترین محصولات، قطعات و خدمات را به مشتریان خود ارایه کند که تا به امروز همین گونه بوده و توانسته توجه و اطمینان %100 مشتریان خود را بدست آورد که با این دست آورد برای خود افتخار آفریده است.

ما با توجه به شناخت کامل و وسیع بازارهای جهانی و داخلی توانسته ایم قطعات یدکی را به صورت اورجینال (اصلی) وارد و در اختیار همکاران، کاربران و مشتریان گرامی قرار دهیم.

ابهر لیفتراک با بهره گیری از نیروی انسانی تعمیرکار که دارای تخصص، تجربه و دانش فنی بالا، توانسته ایم بهترین و کامل ترین پکیج (بسته) خدمات تعمیر را ارایه دهیم.

در پایان باید گفت که ماه عسل و نتیجه گیری تمامی مطالب گفته شده این است که شما می توانید بهترین و کامل ترین ها را با ما تجربه کنید و اطمینان و آسودگی خاطر %100 را با ما پیدا کنید.